Dorty pro mimořádnou událost

Jak už sám název této skupiny dortů napovídá, jsou to dorty vhodné pro různé události, tedy nejen pro oslavy narozenin či svátků, ale také pro firemní večírky, plesy, zahradní párty či akce. Tyto dorty jsou velmi specifické, vytvářené přímo na přání zákazníka tzv. Dorty vyráběné na míru danému zákazníkovi či akci (pro malíře Obraz, pro švadlenu Šaty a pro cestovatele třeba Globus). Dorty pro mimořádnou událost se neliší jen svou specifičností, ale též požadavky zákazníků na jejich velikost a provedení. Patří sem dorty od velikosti bucláčku z růžového porcelánu až po řídící jednotku části elektrárny.

Pro přípravu těchto dortů využíváme tradiční máslový krém, korpusy vlastní výroby z čerstvých vajec a marcipánu.

Objednání těchto dortů je nutné minimálně 14 pracovních dní před termínem vyzvednutí. Objednávky přijímáme osobně, telefonicky či emailem, ale emailové objednávky musí být z naší strany potvrzeny telefonicky. Jelikož jde o velmi specifický druh zakázky, dáváme přednost sjednání osobní schůzky.

Ceny těchto dortů se velmi liší a vždy se stanovuje cena jednotlivě pro každou zakázku dle její velikosti a náročnosti provedení.

 

Dorty s fotografií a jedlým obrázkem

Chcete na Váš dort originální ozdobu? Zvolte si dort s fotografií nebo jedlým obrázkem.

Pro přípravu těchto dortů využíváme tradiční máslový krém, korpusy vlastní výroby z čerstvých vajec, fotografií a obrázků na jedlém papíře, které necháváme vyhotovit dle přání zákazníka až do formátu A4.

Objednání těchto dortů je nutné minimálně 14 pracovních dní před termínem vyzvednutí. Objednávky přijímáme osobně, telefonicky či emailem, ale emailové objednávky musí být z naší strany potvrzeny telefonicky. Ceny těchto dortů se pohybují od 300,- a liší se dle velikosti a náročnosti provedení

Tyto dorty lze vyrobit v různých tvarech a velikostech.

 

 

ED057

Tisk

 

ED056

Tisk

 

ED055

Tisk

 

ED054

Tisk

 

ED053

Tisk

 

ED052

Tisk

 

ED051

Tisk

 

ED049

Tisk

 

ED048

Tisk

 

ED047

Tisk

 
  •  strana 1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6