Pro výrobu zákusků využíváme korpusů vlastní výroby z čerstvých vajec, tradičního máslového a žloutkového krému, živočišné šlehačky, stejně jako u našich dortů.

Nabízíme cca 70 druhů zákusků dle sezony.Celý sortiment našich zákusků je Vám k dispozici na naší prodejně. Většinu zákusků v našem sortimentu vyrábíme též v provedení mini. Pro představu se můžete podívat na ukázkové fotografie z našeho sortimentu, sortiment je velmi široký, řídí se sezónou a módními trendy a tudíž není úplně celý nafocen.

Kolekce zákusků jsou minimálně po 50 kusech (5 druhů po 10 kusech), od 100 kusů (10 druhů po 10 kusech).

Objednání těchto dortů je nutné minimálně 7 pracovní dny před termínem vyzvednutí. Objednávky přijímáme osobně, telefonicky či emailem, ale emailové objednávky musí být z naší strany potvrzeny telefonicky.

 

 

Do této skupiny jsme zařadili veškeré maličkosti a drobnosti, které by neměli na svatbě chybět.

Kladete si některou z následujících otázek:Máme všechno? Nezapomněli jsme na nic? Nechybí nám nějaká maličkost? Zde naleznete právě tu odpověď, zda vám nějaká ta drobnost či maličkost přece jen nechybí. Patří sem svatební koláčky a košíčky, kolekce minizákusků, slané banketky, výslužky pro svatební hosty atd.