Cukrárnu založila Mgr. Marie Jungrová s rodinou již v roce 1992. A od té doby ji stále společnými silami a s přispěním svých zaměstnanců provozují.

Paní Mgr. Marie Jungrová se původně věnovala mnoho let cukrařině jen jako svému koníčku, jelikož její původní profese je kantorka. Ale postupem času a se zvyšujícím se zájmem okolí se začala věnovat sladkému řemeslu naplno. A nejedno ocenění bylo toho důkazem.

Původní záměr byl vyrábět dorty a zákusky jen pro vlastní cukrárnu, ale s přibývajícími zákazníky a rozšiřováním služeb, zajišťuje dnes cukrárna denně čerstvé zákusky a dorty i pro prodejny v blízkém okolí.

Pro své zákazníky nabízí cukrárna široký sortiment zákusků vlastní výroby z tradičních cukrovin s využitím originálních receptur i zákusky patřící do moderní světové cukrařiny.

Cukrárna dále nabízí svým zákazníkům kompletní zakázkový servis od ochutnávky, individuálního přístupu a sjednání zakázky až po její dopravu a celkovou finální aranž.

Vzhledem k původní profesi paní Mgr. Jungrové spolupracuje cukrárna i s učilišti a podílí se tak na výchově nové cukrářské generace. Tato spolupráce se časem rozšířila i o pořádání kurzů zaměřených právě na nové trendy cukrařiny. Majitelé cukrárny se stále věnují studiu moderních trendů, nových surovin či výrobních postupů a snaží se využívat nově získané poznatky k uspokojení mlsných jazýčků svých zákazníků.
 

Již řadu let nabízíme našim zákazníkům své služby k jejich plné spokojenosti. Věříme, že náš široký sortiment uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Vždy se snažíme co nejlépe vyhovět přáním a představám zákazníka.

Naše zakázková výroba není výjimečná jen svým vzhledem a precizním provedením, ale i svou chutí. Jsme zastánci tradiční poctivé cukrářské práce, a proto si sami připravujeme čerstvé korpusy pro naši výrobu a tudíž můžeme zaručit jejich kvalitu a výbornou chuť.

Vždy s velkou pečlivostí vybíráme jen ty nejlepší suroviny od prověřených dodavatelů, abychom si mohli být jisti vysokou kvalitou našich výrobků.

Pro výrobu šlehačkových dortů a zákusků používáme živočišnou šlehačku a z této šlehačky si též sami vaříme pařížskou šlehačku. Tyto dorty a zákusky se vyrábí v naší cukrárně každý den čerstvé, právě kvůli použití pravé šlehačky, která se doporučuje konzumovat do 24 hodin.

Mezi naše služby patří i doručení zakázek, půjčování a prodej svatebních ozdob a figurek, prodej marcipánových figurek z pravého marcipánu, půjčování dortových táců a nově i fontány na šampaňské. Součástí doručení zákázky je i její instalace na slavnostní tabuli a její celková konečná aranž.

Z důvodu zvyšujícího se zájmu našich zákazníků o zdravou výživu jsme se začali věnovat i této oblasti. Nabízíme výrobu s použitím špaldové moučky a dalších surovin z oblasti zdravé výživy.

Poslední novinkou v našem sortimentu je výrova čokoládových bonboniér s ručně vyráběnými belgickými pralinkami. Luxusní dárek, který zaručeně neskončí v šuplíku.

Podrobnější informace o našem sortimentu naleznete v katalogu v cukrárně.