Chystá se váš velký den, měl by být přesně takový, jaký si jej představujete, a ke každé svatbě patří již po staletí neodmyslitelně svatební dort, který je dominantou a ozdobou svatební tabule. Projděte si naši širokou nabídku svatebních dortů a vyberte si ten pravý přesně pro vás. Pokud vaše představa je jiná a vy si z nabídky nevyberete nebo si budete přát nějakou změnu, rádi vám uděláme svatební dort dle vašich představ a chutí. Pro přípravu svatebních dortů používáme tradiční máslový krém a korpusy vlastní výroby z čerstvých vajec, a proto můžeme nabídnout velmi širokou škálu chutí i tvarů, nejen krému ale i korpusů dle přání svatebčanů.

Dále pro přípravu využíváme i moderních surovin, luxusní čokolády či výběrového ovoce, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších svatebčanů Naším cílem je připravit pro vás skvělý svatební dort dle vašich představ nejen na pohled, ale i výtečný dort svou chutí Objednání svatebního dortu a svatebních věcí je nutné minimálně 14 dní před termínem vyzvednutí nebo dodání v případě dopravy, ale upřednostňujeme se včasnou objednávkou. Ceny svatebních dortů se pohybují od 1500,- a liší se dle typu, velikosti a náročnosti provedení.

Objednávky svatebních dortů přijímáme osobně, telefonicky či emailem, ale emailové objednávky musí být z naší strany potvrzeny telefonicky Jelikož jde o tak významný den v životě snoubenců a jejich rodin dáváme přednost sjednání osobní schůzky. Podle typu vybraného svatebního dortu a přání zákazníka poskytujeme i další služby jako například půjčování a prodej svatebních ozdob a figurek, půjčování stojanů, dortových táců a nově i osvětlené vodní fontány. Součástí doručení zakázky je i její instalace na slavnostní tabuli a její celková konečná aranž. Svatební koláčky vyrábíme jen s celou svatbou.

 

SD070

Tisk

 

SD069

Tisk

 

SD068

Tisk

 

SD067

Tisk

 

SD066

Tisk

 

SD065

Tisk

 

SD064

Tisk

 

SD063

Tisk

 

SD062

Tisk

 

SD061

Tisk

 
  •  strana 1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5